Zákaznická podpora: 810 777 888 | obchodní podmínky | kontakty
Obchodní podmínky

1. Objednávka a uzavření smlouvy
Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetových stránek www.ilton.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

2. Dodací podmínky
Vámi objednané zboží bude expedováno nejpozději do týdne po přijetí objednávky. Pokud bude z neznámých důvodů špatná dostupnost, budete o tomto problému informováni naším pracovníkem, který Vás informuje o dostupnosti.
Zboží odesíláme Českou poštou za cenu uvedenou v objednávacím formuláři.
V případě nevyzvednutí zboží objednatelem, je objednatel povinen uhradit odesílateli částku poštovného dodavateli.

3. Reklamace
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetových stránek www.ilton.cz a právním řádem platným v ČR.
Zboží lze reklamovat u provozovatele dle podmínek reklamačního řádu na adrese info@ilton.cz
Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v případě vrácení v původním stavu, s veškerým příslušenstvím a doklady. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem. Dále viz reklamační řád.

4. Odstoupení od kupní smlouvy
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Náklady na transport nese zákazník. Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodním příkazem, nebo poštovní složenkou.

5. Reklamační řád
Jak postupovat při reklamaci?
Kupující je povinen neprodleně po převzetí zásilky její obsah důkladně prohlédnout a o všech zjištěných vadách nejpozději do 3 dnů prodávajícího informovat na email: info@ilton.cz, nebo telefonicky na 810 777 888.
Prodávající se zavazuje dle § 19 odstavce 3 Zákonu o ochraně spotřebitele nejpozději do 30 dnů reklamaci vyřídit.
K reklamaci je nutné předložit následující dokumenty: kopii daňového dokladu (faktura), průvodní dopis o důvodu reklamace a poškozený titul. V průvodním dopise musí být zmíněno, co konkrétně je předmětem reklamace a jakým způsobem (poštovní poukázkou na adresu kupujícího) požadujete vrácení peněz za poškozený titul . Zmíněné dokumenty spolu s poškozeným titulem je nutné poslat na adresu: DIREKTO s.r.o., Palackého nám. 86, 38601 Strakonice.
Prodávající nepřebírá odpovědnost za poškození zásilky vzniklé dopravou.

6. Ochrana osobních údajů
Provozovatel internetových stránek DIREKTO s.r.o. se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání výrobků) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby učiněnou bankovním převodem.

7. Příjem novinek e-mailem
Odsouhlasením těchto obchodních podmínek zároveň souhlasíte s rozesíláním obchodních sdělení firmy DIREKTO s.r.o.